Korzystaj z jednego serwisu wózków widłowych

22 listopada 2018

 

Niektóre osoby lubią próbować. Raz skorzystają z usług tej firmy, raz innej. Jednak jedna z najlepszych firm ( link ) daje rabaty stałym klientom. Dlatego jeżeli musisz naprawić wózki widłowe to warto korzystać z usług tej firmy, albo innej, która również oferuje rabaty dla stałych klientów.

 

Naprawa wózków widłowych jest usługą z której wielu przedsiębiorców korzysta regularnie. Dlatego też istnieje spore prawdopodobieństwo, że Ty też skorzystasz z niej więcej niż raz. Dla nowych klientów z reguły nie ma rabatów. Jednak jeżeli Ty zawsze będziesz wybierał jeden serwis do naprawy wózków widłowych to po pewnym czasie możesz się spytać o rabat.

 

W większości przypadków stali klienci są traktowani w wyjątkowy sposób. Czasem są to rabaty na naprawę wózka widłowego, a czasem priorytetowa obsługa. Jednak jedno jest pewne – jeżeli jesteś stałym klientem, to w wielu przypadkach możesz liczyć na specjalne traktowanie. Według mnie nie ma w tym nic złego, ponieważ stali klienci są skarbem każdej firmy i warto ich traktować na specjalnych warunkach, wykorzystaj to.